Obklady, dlažby, sanita

Pietrarreda Specials


  • Popis
  • Špecifikácia
  • Na stiahnutie
  • Poradíme Vám

Séria mozaiky Pietrarreda Specials prestavuje inováciu v rôznych variáciách kameňa a keramiky. Spojenie rôznych tvarov, druhov kameňov vytvára neodolateľnú koncepciu dizajnu. Mozaika je nalepená na sieťke, čo umožňuje ľahkú manipuláciu.

Farby:

  • Alto Multilistelo alto-10-multilistello
  • Quadro Rosantico Quadro-5-Rosantico
  • Robistone crystal robistone-crystal
  • Tondo Mix Crema tondo-mix-crema
  • Tondo Mix Grigio tondo-mix-grigio
  • Treccia Pietracrema treccia-pietracrema
  • Alto Biancogrigio alto-20-biancogrigio
  • Alto Mondrian alto-mondrian
  • Alto Rock Pietracrema alto-rock-pietracrema
  • Corba Biancanera corba-biancanera
  • Esa Emperador Esa Emperador
  • Esa Tortoragrigio esa_tortoragrigio
  • Greystone greystone3dmix-4
  • Laminastone Pietranera laminastone-pietranera
  • Nest Beige nest-beige
  • Nest Grigio nest-grigio
  • Quadro crema quadro-5-crema
  • Quadro graffitonero quadro-5-graffitonero

Rozmery (v cm):

  • 30×30
  • 30,5×30,5
  • 15×30
  • 29,8×30,5

Hrúbka:

  • 10mm
  • 8mm

Výrobca:

  • Hydre
Potrebujete viac informácií?
Napíšte nám prostredníctvom kontaktného formulára
a my Vám čo najskôr odpovieme.

captcha
 Zmeniť kód



Predchádzajúci produkt
<  Pietrarreda Murreto
Pietrarreda Specials Nasledujúci produkt
Vetro 8 Idra  >
Nenašli ste, čo ste hľadali? Nenašli ste, čo
ste hľadali?
kontaktujte nás
Kontaktný formulár