Obklady, dlažby, sanita

O nás

MAAG je importér, distribútor a exkluzívny predajca talianskych keramických obkladov, dlažieb a sanity.

Na slovenskom a českom trhu pôsobíme už od roku 1994. V našej ponuke nájdete mimoriadny výber obkladov a dlažieb, špecializujeme sa najmä na gresové materiály. Predávame mozaiky nespočetných vzorov, farieb, tvarov a materiálov (kameň, keramika, mramor, sklo, vzácne kovy).

V našej ponuke nájdete interiérové obklady a dlažby, exteriérové obklady a dlažby, obklady a dlažby do kúpeľne, kuchyne a veľmi obľúbené keramické obklady v imitácii dreva.

Vieme zákazníkovi poskytnúť kompletné vybavenie vrátane potrebnej stavebnej chémie. Máme v ponuke vykurovacie telesá, sanitárne zariadenie a vodovodné batérie od popredných svetových výrobcov.

Naše obklady a dlažby sú vhodné do všetkých interiérov (nielen do kúpeľní alebo kuchýň) ako aj exteriéru. Sieť našich predajní s kvalitne vyškoleným personálom je zárukou dobrej poradensko-konzultačnej činnosti vrátane vypracovania grafických 3D návrhov. Úzko spolupracujeme aj s mnohými architektonickými a projektovými kanceláriami.

V našom portfóliu nájdete dodávku materiálov aj na stavby ako napr. supermarkety (Hypernova, Lidl, Kaufland, Tesco); banky (ČSOB, Tatrabanka, VÚB); shopping centrá (Avion Shopping Park, Chodov, Maxx, Olympia, Vaňkovka); čerpacie stanice (Avanti, OMV, Shell, Slovnaft); bytové komplexy (Jégeho Alej, Koprivnica, Racioprojekt); autosalóny (Fiat, Ford, Mercedes Benz, Peugeot, Renaut, Seat, Toyota, Volvo) a mnoho ďalších.

Nenašli ste, čo ste hľadali? Nenašli ste, čo
ste hľadali?
kontaktujte nás
Kontaktný formulár